רפלקסולוגיה

₪200 / 45 דקות

הרפלקסולוגיה מבוססת על העיקרון שכפות הרגליים והידיים משקפות את גוף האדם במערכות השונות שלו וכי ישנם אזורים לכל איבר וחלק בגוף שבאמצעותם ניתן לאבחן ולטפל במצבי מחלה שונים.

הירשם עכשיו

לאילו מצבים יכול לסייע?

Reflexology cover
Reflexology process

באילו מצבים זה יכול לעזור?

בתחילת הטיפול המטפל יבצע אבחון באמצעות התבוננות,לחיצות,מישוש,הנעה ועיסוי המקום המבוקש ברגל(בעיקר בכף הרגל אך לעיתים גם בשוק הרגל ובכף היד).האבחון נעשה כאשר אנו מגלים נקודות רגישות או נוקשות בכפות הרגליים.ניתן ע”י כך לזהות אזורים או מערכות רגישות בגוף.
לאחר שימצא את האיזורים שדורשים הטיפול,אחל בסדרה הטיפולים  פעולות הכוללת לחיצות,עיסוי ומתיחות קלות של כפות הרגליים.טיפול רפלקסולוגי יביא לתגובה עצבית ואנרגטית בכל הגוף, שתעורר תהליכי ריפוי טבעיים ותקל על המטופל במצבים שונים של כאבים ובעיות אחרות.

למי מומלץ?

לעיסוי בכף הרגל ישנו אפקט נעים מאוד ומרגיע והיא מומלץ מאוד לאנשים החשופים למתח רב בעבודה או בלימודים גם אם אינם סובלים מבעיות גופניות כלשהן. הטיפול יטיב עם חולשות ועייפות המטופל וישפר את החיוניות בו בצורה ניכרת.
כל מפגש אורך עד 45 דקות .הטיפול אינו כואב כלל,אלא להיפך הוא מפנק ומרגיע.אך עם זאת לפעמים ישנם אזורים שקצת יותר רגישים למגע (מידת הרגישות משתנה בין מטופל למטופל).

Feet massage
Feet massage process

איך ההליך?

כל מפגש אורך עד 45 דקות .הטיפול אינו כואב כלל,אלא להיפך הוא מפנק ומרגיע.אך עם זאת לפעמים ישנם אזורים שקצת יותר רגישים למגע (מידת הרגישות משתנה בין מטופל למטופל).
אם זוהי פגישה הרשונה איתי,חשוב שתמסרו לי את ההיסטוריה הרפואית שלכם.
במידה ומדובר בטיפול המשך-חשוב לעדכן אותי בכל שינוי במצבכם הבריאותי עוד ליפני הטיפול.

ביקורות לקוחות

אורה
רפלקסולוגיה

לינה יקרה
הגעתי אליך לטיפול בעקבות בצקות ברגליים אשר נגרמו עקב עמידה ומאמן מרובה
טיפולת בי באמצעות פרסטורפיה, במסירות רבה, בהתחשבות ועם הרבה אמפתיה ויידוע רב… בעקבות הטיפול מצב הבצקות השתפר פלאים. הכאבים כמעט נעלמו. טווח הפעולות של הרגליים השתפר אני יכול לבצע פעולות אשר נמנעתי מהן עד כה, עשית לי גם טיפול רפלקסולוגיה טיפול נכון מקצועי מאוד
אני מסוף ובטח, התרגילים שהנחית אותי לבצע ימשיכו לשפר עוד יותר את מצב הבצקות
ברצוני לציין שמאוד התרשמתי מאישיותך, מיושרך, מכנותך ומרצונך לעזור לכל אחד שאי תודה על הטיפול המסור
מי יתן וירבו כמותך במדינתנו
תודה רבה
אורה

הירשם
לרפלקסולוגיה

linanaturopat.co.il - © 2024